Nie macie wiele czasu na wykonanie fryzury przed wyjściem do pracy lub szkoły? Nie martwicie się – my też jesienią lubimy rano dłużej pospać, co wpływa na to, że zawsze brakuje nam czasu na poranne upięcia. Mamy sposób na to, by ładnie ułożyć włosy i nie popsuć sobie z rana humoru na nieudane i pracochłonne fryzury!

Okazuje się, że istnieją upięcia, które nie wymagają godzinnego ślęczenia przed lustrem. Zdradzamy nam nasz patent i wrzucamy Wam kolejną inspirację na upięcie w 15 min.!

Pierwszą czynnością, którą wykonujemy to rozczesanie włosów. My akurat użyliśmy do tego szczotki przelotowej soft touch od Killys Polska. Następnie za pomocą grzebienia z metalowym szpikulcem, starannie dzielimy włosy na trzy części: dwie po boku i jedną od góry. Na środku głowy przypinamy spinkę podnoszącą włosy, dzięki której oszczędzamy czas, który musielibyśmy poświęcić na tapirowanie. Jeśli nie mamy spinki – konieczne jest wykonanie tapirowania w celu uniesienia włosów. Spinka, której kolor zlewa się z naturalnym odcieniem włosów, w kolejnych czynnościach zostaje zakryta przez włosy z oddzielonego, górnego pasma. Włosami z środkowego pasma przykrywamy spinkę. Możemy je dodatkowo od spodu lekko podtapirować grzebieniem do tapirowania, nadając większą objętość fryzurze. Po umocowaniu i zakryciu spinki, stabilizujemy fryzurę za pomocą wsuwek i kształtujemy upięcie.

3-5

Następnie zakładamy opaskę, która dodatkowo podtrzymuje całość upięcia. Teraz zostają nam boczne pasma włosów. Dzielimy je na jeszcze mniejsze pasma, i pasmo po paśmie przekładamy przez opaskę. Wysuwające się włosy mocujemy dla większego komfortu wsuwkami i kokówkami.

6-9

15 min. wystarczy na wykonanie takiej lekkiej fryzury! Jeśli jej jeszcze nie znacie, z pewnością pokochacie takie szybkie upięcia! I kto by pomyślał, że na jej zrobienie wystarczy odrobina czasu!

fryz

Akcesoria użyte w stylizacji (kokówki, wsuwki, opaska, spinka podnosząca włosy, grzebień z metalowym szpikulcem, szczotka przelotowa sof touch) http://www.killys.pl/

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone (*) są wymagane.