GLAM paris

inter-vion-logo

 

Logo_2

 

KillyS – to gama premium stworzona dla aktywnych, nowoczesnych i wymagających kobiet. Szeroki wybór akcesoriów do manicure i pedicure oraz akcesoria do makijażu to pełna oferta spełniająca nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.
Wysoka jakość wykonania zawsze idzie w parze z nowoczesnym design-em. Dostosowane do szybkiego stylu życia klientek produkty ułatwiają precyzyjne wykonanie wielu zabiegów kosmetycznych w krótkim czasie.

Intervion – marka intervion została stworzona z myślą o kobietach, które cenią sobie wygodę i chcą być zawsze na czasie! Jest synonimem nieustannego rozwoju oraz zaufania jakim darzą ją klienci od ponad 20 lat. To również jakość jaką możesz się cieszyć każdego dnia! W portfolio marki znajduje się ponad 500 artykułów, które stanowią odpowiedź na aktualne trendy w świecie beauty. Produkty z tej serii to m.in.: akcesoria do stylizacji włosów, akcesoria manicure, pedicure i mocno rozwinięty dział z akcesoriami do makijażu.

Glamour – Eleganckie francuskie szczotki i grzebienie oraz akcesoria do włosów z segmentu premium. Zarówno pod względem kształtów, kolorystyki i wykonania odpowiadają na aktualne modowe trendy. Ozdoby do włosów dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i zawsze w przystępnej cenie. Z tą marką włosy są zawsze Glamour!