Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodami objętościowymi oraz metodą 1: 1 zyskuje coraz to większe uznanie wśród kobiet. Jednak tak jak większość zabiegów kosmetycznych, tak i zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs należy powtarzać, co 3-4 tygodnie, tak by rzęsy wyglądały estetycznie i naturalnie. Jednak nie wszyscy po upływie pierwszego bądź kolejnego cyklu są gotowi na kolejne sesje przedłużania rzęs. Jak więc wygląda profesjonalne pożegnanie się z przedłużonymi rzęsami?

3

3 zasady – 3 prawdy

  1. Czynności związane z usuwaniem doczepionych rzęs nigdy nie wykonujemy na własną rękę. Zabieg ten należy powierzyć specjalistom.

  2. Zabieg jest bezbolesny.

  3. Wykonany przez kosmetyczkę, trwa około 15 minut.

15 minut i skończone! Łamiemy mity bolesnego ściągania rzęs!

Do profesjonalnego usunięcia sztucznych rzęs używa się: płatków do demakijażu, mikroszczoteczek, preparatu oraz płatków pod oczy.

Zabieg rozpoczyna się od umieszczenia płatków hydrożelowych tuż przy dolnej krawędzi oka, tak by rzęsy przy zamkniętej powiece, swobodnie dotykały płatka. Następnie na mikroszczoteczkę aplikowany jest preparat. Preparat ten rozprowadzany jest równomiernie od nasady po końce rzęs. Po upływie 3 minut, syntetyczne rzęsy delikatnie odchodzą od naturalnych i ściągane są za pomocą mikroszczoteczki. Końcowym etapem jest oczyszczenie rzęs z resztek preparatu za pomocą płatków do demakijażu.

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone (*) są wymagane.