Makijaż

Makijaż - Cennik - Bryka Kosmetyczna


 • Makijaż

  70-80 zł

  Tworzymy profesjonalnie makijaże, wykonane przy pomocy najwyższej jakości kosmetyków na rynku. Wykorzystujemy w swojej pracy produkty takich marek jak: Este Lauder, MAP, the Balm, Inglot, PUPA, MAX FACTOR.

  Podczas tworzenia makijażu doradzamy i tłumaczymy, jaki make up będzie pasował do urody osoby, która jest upiększana.

 • Makijaż Ślubny

  80 zł

  Wiedząc jak ważny jest to dzień dla każdej kobiety, dokładamy wszelkich starań, by makijaż był taki, jaki wymarzyła go sobie Panna młoda. A przede wszystkim - musi być trwały, wręcz niezniszczalny, by mógł przetrwać każde wzruszenie i zabawę do rana!

 • Makijaż Ślubny Próbny

  70 zł

  Lepiej wiedzieć wcześniej jak będzie wyglądał nasz makijaż w tym wyjątkowym dniu. A opcji jest wiele! Najlepiej wypróbować kilka stylizacji, by w końcu wybrać tę, która najlepiej będzie pasowała do Panny młodej w dniu jej ślubu.Manicure

Manicure - Cennik - Bryka Kosmetyczna


 • Przedłużanie paznokci metodą żelową

  90 - 120 zł

  Metodą tą możemy uzyskać zarówno bardzo subtelny wygląd paznokci, bardzo zbliżony do naturalnego, jak i odważne stylizacje połączone ze wzorkami. Długość i kształt dostosowana jest do preferencji Klientek. Metoda żelowa to jedna z najbardziej popularnych metod wykonania paznokci. 

  Czas wykonania paznokci żelowych trwa od 1,5 do 2 godzin. Uzupełnianie paznokci wykonywane jest zazwyczaj po okresie 3-4 tygodni.

 • Uzupełnianie Paznokci

  70 - 90 zł

  Podczas odrastania paznokci pojawia się widoczny odrost, oddzielający naturalną płytkę od przedłużonych paznokci – dla estetycznego wyglądu, dla zachowania ciągłości oraz ładnie wyglądających paznokci - konieczne jest ich uzupełnienie.

  W zależności od metody oraz indywidualnego przypadku wykonuje się je zazwyczaj co 3-4 tygodnie.

 • Ściąganie paznokci żelowych

  40 zł

  Ściąganie paznokci żelowych najlepiej powierzyć specjalistom, tak by nie zniszczyć naturalnej płytki paznokcia. Bezpieczne usuwanie żelu, to ściąganie żelu przy użyciu frezarki. Późniejsza regeneracja paznokcia odbywa się poprzez jego naturalny odrost.

 • Manicure japoński

  45 zł

  Manicure japoński to zabieg polegający na wcieraniu w płytkę paznokcia pasty z witaminami i minerałami, a następnie na naniesieniu na nią warstwy pudru. Metoda ta wzmacnia i nabłyszcza naturalną płytkę paznokcia, odżywia ją poprzez naturalne składniki m.in. witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. To metoda zalecana osobom, które mają kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie.

 • Manicure hybrydowy

  50 - 70 zł

  To  trwały  dla paznokci manicure, który jest alternatywą dla paznokci żelowych. Utrzymuje się przez około 2 tygodnie i polega na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Zaletą tego manicure jest to, że płytka paznokcia jest odżywiona, nie odbarwia się, a nałożony lakier jest trwały i odporny na odpryskiwanie.

 • Manicure Tytanowy na naturalnej płytce - jeden kolor

  80 zł

  Manicure tytanowy to metoda stylizacji wykorzystująca pudry amerykańskiej firmy SNS. Gwarantuje naturalną grubość paznokcia przy jednoczesnym utwardzeniu jego naturalnej płytki. Manicure tytanowy polega na pokryciu odpowiednią bazą paznokci, a następnie zanurzeniu ich w pudrze w wybranym kolorze. Składniki zawarte w produktach takie jak wapń, tytan, witaminę E, naturalnie wzmacniają i odżywiają paznokcie.

  Więcej informacji o manicure tytanowym znajdziesz na naszym Blogu.

 • Manicure Tytanowy z przedłużeniem paznokci - jeden kolor

  110 zł

  Manicure tytanowy można wykonać również na szablonie. Metodę tę polecamy osobom, które nie mogą zapuścić paznokci ze względu na ich nadmierne łamanie, bądź dla tych, którzy chcą nadać swoim paznokciom estetyczny wygląd.

  Więcej informacji o manicure tytanowym znajdziesz na naszym Blogu.

 • Manicure tytanowy z przedłużeniem paznokci z wzorami

  120 - 130 zł

  Najbardziej rozbudowana wersja manicure tytanowego, uwzględniająca wszystkie jego możliwości: wydłużenie płytki paznokcia, pokrycie jej bazą i kolorowym pudrem, ozdobienie paznokci wybranymi wzorkami.

  Więcej informacji o manicure tytanowym znajdziesz na naszym Blogu.

 • Manicure Tytanowy na naturalnej płytce z wzorami

  90 - 100 zł

  Jeśli posiadasz ładną płytkę paznokci, która nie łamie się, można ją z powodzeniem zapuszczać. Wówczas nie ma potrzeby jej przedłużać. Wystarczy pokryć ją wybranym kolorem i upiększyć wzorkami, które urozmaicają wygląd wykonanych paznokci.

  Więcej informacji o manicure tytanowym znajdziesz na naszym Blogu.

 • Ściąganie paznokci tytanowych

  40 zł

  Pierwszym krokiem w ściągnięciu paznokci tytanowych jest usunięcie górnej warstwy lakieru za pomocą frezarki do paznokci. Następnym krokiem jest nałożenie folii aluminiowej z wacikiem nasączonym acetonem w środku. Owinięte folią paznokcie, pod wpływem ciepła, nie są narażone na niszczenie, a proces ściągania ostatniej warstwy następuje o wiele szybciej.Pedicure

Pedicure - Cennik - Bryka Kosmetyczna


 • Pedicure Kosmetyczny + hybryda

  80 zł

  Pedicure kosmetyczny obejmuje pielęgnację skóry stóp i paznokci. Najpierw usuwany jest zrogowaciały naskórek frezarką, następnie aplikowany jest preparat pielęgnacyjny, po czym następuje przygotowanie paznokci (usunięcie skórek, przycięcie, opiłowanie płytki paznokcia) oraz wykonanie pedicure hybrydowego.

  Pedicure hybrydowy to najlepsza metoda stosowana na stopach. Zapewnia on trwałość i estetyczny wygląd paznokci, utrzymując się nawet ponad miesiąc. Dzieje się tak, ponieważ paznokcie u stóp rosną nieco wolniej niż u rąk. W miarę odrastania paznokci – hybrydę należy ściągnąć i wykonać nową.

 • Pedicure Kosmetyczny + usuwanie modzeli + hybryda

  100 zł

  Pedicure leczniczy, jak sama nazwa wskazuje działa relaksująco i leczniczo, zmniejszając znane wszystkim dolegliwości związane ze stopami. Dzięki temu zabiegowi można pozbyć się odcisków, pękających pięt czy modzeli.

  W pedicure leczniczym najpierw usuwany jest zrogowaciały naskórek frezarką, następnie aplikowany jest preparat pielęgnacyjny, po czym następuje opiłowanie paznokci i usunięcie skórek. W tym rodzaju pedicure, dodatkowo usuwane są modzele, nagniotki oraz odciski.

  Dodatkowo w zabiegu tym wykonywany jest pedicure hybrydowy. Zapewnia on trwałość i estetyczny wygląd paznokci, utrzymując się nawet ponad miesiąc. Dzieje się tak, ponieważ paznokcie u stóp rosną nieco wolniej niż u rąk.

 • Manicure hybrydowy na stopy

  45 zł

  Hybryda to najlepsza metoda na wykonanie paznokci u stóp. Zapewnia ona trwałość i estetyczny wygląd paznokci, utrzymując się on na stopach o wiele dłużej niż u rąk, bo nawet ponad miesiąc. Dzieje się tak, ponieważ paznokcie u stóp rosną nieco wolniej niż u rąk. W miarę odrastania paznokci – hybrydę należy uzupełnić.


Brwi

Rzęsy - Cennik - Bryka Kosmetyczna


 • Regulacja

  15

 • Henna + regulacja

  25Rzęsy

Rzęsy - Cennik - Bryka Kosmetyczna


 • przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1

  130 - 140 zł

  Zabieg przedłużanie i zagęszczania rzęs 1:1 wykonywany jest na leżąco z zamkniętymi oczami. Za pierwszym razem trwa ok. 2h. Polega on na tym, że do każdej naturalnej rzęsy doklejana jest rzęsa syntetyczna. Rzęsy przedłużone wypadają wraz z rzęsą naturalną, gdy kończy ona swój cykl życia i jest to zjawisko naturalne.

  Dla utrzymania efektu perfekcyjnie przedłużonych rzęs należy aplikację uzupełniać co ok. 3 tygodnie.

  Więcej o przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs metodą 1:1 znajdziesz w naszym artykule na Blogu.

 • uzupełnianie rzęs metodą 1:1

  80 - 90 zł

  W wyniku naturalnego wypadania rzęs i odrostu nowych cebulek - zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs należy powtarzać co 3-4 tygodnie, by utrzymać piękny i zadbany wygląd rzęs.

 • Metoda objętościowa 2D/3D

  200 zł

  Przedłużanie rzęs metodą objętościową to sposób na osiągnięcie efektu gęstych i długich rzęs. We wszystkich metodach objętościowych efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs. Przy zagęszczaniu rzęs tą metodą, stosuje się bardzo lekki materiał nieobciążający rzęs naturalnych.

  Więcej o metodzie objętościowego przedłużania rzęs znajdziesz w naszym artykule na Blogu.

 • Uzupełnianie Rzęs Metodą Objętościową 2D/3D

  120 - 140 zł

  Wszystkie rzęsy wykonane metodą objętościową należy powtarzać co 3-4 tygodnie, w celu uzupełniania wypadających, jak i nowych włosków o rzęsy syntetyczne.

 • Metoda objętościowa EXTREME

  220 zł

  Maksymalne zagęszczenie rzęs, efekt bardzo mocny, wręcz teatralny.

 • Uzupełnianie Rzęs Metodą Objętościową ExTREME

  120 - 140 zł

  Wszystkie rzęsy wykonane metodą objętościową należy powtarzać co 3-4 tygodnie, w celu uzupełniania wypadających, jak i nowych włosków o rzęsy syntetyczne.

 • Metoda Objętościowa Ultra Light Effect

  200 zł

  Ta metoda charakteryzuje się lekkością wizualną, powstaje naturalny efekt.

 • Uzupełnianie Rzęs Metodą Objętościową Ultra Light Effect

  120 - 140 zł

  Wszystkie rzęsy wykonane metodą objętościową należy powtarzać co 3-4 tygodnie, w celu uzupełniania wypadających, jak i nowych włosków o rzęsy syntetyczne.

 • Metoda objętościowa Million Lashes Effect

  200 zł

  Bardzo duże zagęszczenie rzęs jednoczenie przy zastosowaniu bardzo cienkich rzęs syntetycznych, nie obciążając naturalnych rzęs.

 • Uzupełnianie Rzęs Metodą Objętościową Million Lashes Effect

  120 - 140 zł

  Wszystkie rzęsy wykonane metodą objętościową należy powtarzać co 3-4 tygodnie, w celu uzupełniania wypadających, jak i nowych włosków o rzęsy syntetyczne.

 • ściąganie rzęs

  30 zł

  Decydując się na ściągnięcie rzęs – nigdy nie rób tego na własną rękę! Zabieg ten wykonuje się w przy użyciu profesjonalnych preparatów do usuwania doczepianych rzęs. Są to produkty bezpieczne, które nie niszczą naturalnych rzęs, nie podrażniają naskórka.

  Zabieg ten jest bezbolesny i trwa 10-15 min.

 • Blink Express - szybka metoda przedłużania rzęs

  80 zł

  Blink express to nic innego jak szybkie przedłużanie rzęs dla osób, które nie mają w sobie tyle cierpliwości, bądź czasu, by skorzystać z innych opcji przedłużania rzęs. Polega ona na aplikowaniu specjalnie do tego przystosowanych rzęs.

  Zabieg trwa maksymalnie 45 minut. W tej metodzie należy ściągnąć rzęsy po 1,5 tyg.

 • Podkręcenie naturalnych rzęs (lifting rzęs)

  100 zł

 • Podkręcenie + odżywienie naturalnych rzęs

  120 złUpięcia Włosów

Upięcia Włosów - Cennik - Bryka Kosmetyczna


 • Upięcie włosów

  70-80 zł

  Na każdą okazję wymagającą pięknego wyglądu! Upinamy włosy na różne sposoby. Fale, koki, koszyczki – wszystko, czego życzą sobie nasi Klienci. Fryzurę dopasowujemy do kształtu twarzy i struktury włosów.

  W zakładce GALERIA oraz na naszej stronie na Facebooku znajdziesz wszystkie zdjęcia z naszymi realizacjami.

 • Modelowanie

  60-70 zł

  Modelowanie wykonywane jest na krótkich włosach.

 • Fryzura Ślubna

  80 - 90 zł

  Panna młoda musi wyglądać wyjątkowo! Fryzura i makijaż to przecież najważniejsze aspekty pięknego looku w tym dniu (zaraz po sukience). Tworzymy stylizacje zależne od upodobań Klientki. Przy użyciu profesjonalnych materiałów i preparatów zapewniamy trwałość upięć i ich nienaganny wygląd.

  W zakładce GALERIA oraz na naszej stronie na Facebooku znajdziesz wszystkie zdjęcia z naszymi realizacjami.

 • Fryzura Ślubna Próbna

  70 zł

  Fryzura próbna pozwala na wybranie najbardziej optymalnego rozwiązania dla każdego. Ponadto dzięki wcześniejszej stylizacji możemy przewidzieć, czy fryzura jest trwała, czy będzie pasowała do sukni, czy dobrze czujemy się w takim uczesaniu, czy w końcu - sprawdzi się w tym dniu.

  Zaplanowanie uczesania i makijażu jest o tyle ważne, że redukuje stres, związany z niepewnością i niemiłym zaskoczeniem po wizycie u fryzjera w dniu ślubu.